HEDİYE ÇEKİ
%20 ÜYELİK İNDİRİMİ
ÜCRETSİZ KARGO
100 TL Üzeri

Hakkımızda

Sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri göz önünde bulundurarak ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün ileriye taşımayı misyon edinen Bilişim Otomotiv Arıza Tespit Cihazları Ve Teknik Servis Hizmetleri ekibi, özellikle son dönemde imza attığı projeler sektörün ışık tutan firmalarından bir tanesi olmayı başardı. Düzenli olarak katıldığımız Automechanika Otomotiv Ve İhtisas fuarlarının Türkiye ayağında katılımcı firma olarak, diğer ülkelerde düzenlenen organizasyonlara da ziyaretçi olarak katılmaktayız.

Binek, Hafif Ticari, Ecu Programlama ve Ağır Vasıta arıza tespit cihazlarının satışı, satış sonrası hizmeti ve eğitimi konusunda uzman kadrosu ile yola devam etmekteyiz. Bu noktada binek grupta tüm marka model ve Universal Arıza Tespit Cihazları, Ağır Vasıta grubunda da tüm marka ve model Arıza Tespit cihazlarının satışı ve teknik servisi aktif olarak devam ettirilmektedir. Firmamız Satış sonrası hizmetini veremeyeceği hiçbir ürünü satışını yapmama politikası ile aktif satışta olan tüm ürünlerde eğitim ve teknik servis hizmeti vererek, alanında adından övgü ile söz ettirmektedir.

Bunların yanı sıra Teknik Servis hizmetlerine de değinecek olursak, cihaz güncellemeleri periyodik olarak yapılmaktadır. Satışı yapılan ürünlerde periyodik bakım sözleşmeleri gereğince doğabilecek sorunları ortadan kaldırmayı başardık. Simülasyon sistemleri sayesinde binek arıza tespit cihazları, özellikle de ağır vasıta arıza tespit cihazlarının test ve teknik servis aşamasında kullanıcılara yenilikçi çözümler üretilmektedir. Pazarlamadan, teknik servise, ürün kalitesinden, satış sonrası destek hizmetine kadar misyonunu en verimli şekilde ortaya koyan firmamız , bundan sonraki süreçte de yenilik ve teknolojinin daimi adresi olmaya devam edecektir.